The best place for your daily Pinoy Channel updates

Życzenia urodzinowe

Przesyłanie, telefoniczne albo osobiste składanie życzenia z przeróżnych okazji, jak na przykład święta, urodziny czy imieniny, to niezwykle powszechny i popularny we wszystkich krajach obyczaj.

życzenia

Wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić bez tego normalnego życia w społeczności, gdyż każdemu człowiekowi bardzo miło jest, gdy dostaje w formie życzeń dowód na to, iż znajomi ciągle o tym pamiętają i chcą mu zrobić przyjemność z okazji jego święta. Same życzenia jak np. życzenia świąteczne Boże Narodzenie i ich treść nie jest tak istotna, jak sam fakt ich złożenia czy przesłania. Jest to mały gest, który może bardzo wiele poprawić w kontaktach międzyludzkich, a czasami życzenia stanowią jedyną formę kontaktu pomiędzy ludźmi, na przykład mieszkającymi z dala od siebie i sporadycznie się spotykającymi krewnymi. W takim przypadku zwyczaj przesyłania życzeń jest formą utrzymywania kontaktu i wyrażania pamięci nawet jeśli nie spotyka się z tą osobą zbyt. W naszym kraju specyficznym rodzajem życzeń są życzenia bożonarodzeniowe lub też życzenia urodzinowe, które bardzo często wykorzystywane są jako rodzaj przeprosin lub zawarcia zgody pomiędzy będącymi w konflikcie ludźmi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chat line is open
Name
Cancel
Make sure that you can see yourself.
Click "Allow" if prompted.
Tip: Wear headphones for better audio
Cancel
You're on the air!
Video chat is open in another browser window or tab.
Video Chat Hidden
You were disconnected. Please check your internet connection and refresh to join.